Turistický akademický klub Praha založený v roce 1963
TAK - členové

TAKové menu
Historie akcí
  TAKy se podívejte
  TAKy napište
  TAKové fórum
  e-mail

  ČLENOVÉ TAKu

Seznam členů TAK 1963 – 2015

Seznam obsahuje příjmení, druhé příjmení, jméno, druhé jméno, číslo odznaku, číslo Trasy. Zvýrazněni jsou členové TAK se zaplacenými příspěvky v roce 2014.

Appl Ladislav – 48/14

Bahníková Ivana – 401/3; Bachtíková (Hájková) Tereza 464/4; Baloun Václav Váša – 86/3; Baltaj Ján – o/4/†; Bána Viktor – o/4; Bártl Luděk Vobrázek – 61/4; Bartoň Jiří Vasja – 85/11; Bauerová (Zikmundová) Dana – 230/17/†; Bednář Vladimír – 154/13; Bednářová (Bartošková) Zuzana – 151/11; Bedřich Radim Ráďa  – 418/13; Běhounková Jana – 180/1; Benda Jaroslav – 132/12; Bendl Jiří – 155/13; Bendl Pavel Bentley – 434/26; Beran Josef – 243/12; Beranová (Doležalová) Věra Beranice – 244/12; Bernard Miloslav – 25/T; Bílek Zdeněk – 78 a 301/9; Bílková 382/9; Birndt Ivan Váňa – 373/12; Birnerová (Elsnicová) Jitka – 134/14/†; Bížová (Jiravová) Adéla – 436/26; Bláha Alois – 258/4; Bláhová (Douchová) Olga Seykorka – 229/4; Bloch Michal – o/6; Borges Michal – 283/10; Borgesová (Vintrová) Lenka – 508/18; Borovička Jan – 91/2/†; Borovičková (Elsnicová) Helena – 84/1; Bouček Vladimír – 152/11; Boučková (Holečková) Libuše – 165/11; Bruthans Jan – 149/8; Brzák Josef – 260 (stejné č. s Karfíkovou)/2/†; Brzáková Věra – 512/2; Březina Milan – 31/3; Bulena Vladimír – o/4

Cais Martin o/4; Caisová Petra 454/26; Cermanová (Maňáková) Jaroslava – 445/17; Csontó Julius Džusy – 7/1

Čada Jiří – 505/1; Čadová (Plicková) Marie – 64/7; Čapek Jan – o/4/†; Čech Luboš – 417/12; Čejka Jan – 107/5; Čejková (Vejskalová) Jarmila Poslankyně – 108/5/†; Čermák Josef – o/3; Čihař Rudolf – 197/16/†; Činátlová Hana 269/2

Dobiášová (Polišenská) Zuzana Poliša – o/4; Dočkalová (Jedličková) Jana – 393/13; Dohnal Juraj – 410/4; Dokulilová (Donthová, Březská) Věra – 210/4; Dolejší Ladislav Dolejš – 24/1; Dolejší (Černohorská) Marie – 16 a 35/1; Dolejší Lucie 389/T; Dolejší Štepánka 390/T; Domlátil Jiří – 49/8; Donth Pavel Vojtíšek – 156/4; Doucha Mladoš – 139/17; Drsek Jiří – 17/5/†; Dušánek Miroslav – 70/T; Dušánková (Kálalová) Marta – 45/8; Dušek Václav – 74/9; Dušek Vlastimil – o/3; Dušová Jitka – 400/13; Dvořák Miroslav – 46/2; Dvořáková Karla – 81/8; Dvořáková (Kunderová) Renáta – 120/2; Dyk Petr – o/13; Dyková Eva 452/26

Elstnerová Jana – o/17

Fešaničová (Feszaniczová, Benešová) Zora – 274/4; Fic Miloš – 47/3; Fiedler Jiří – 157/2; Filinger Aleš – 245/8; Filípek Václav – o/6; Fohlová Hana – 214/9; Frantík Ivan – 323/5; Fridrich Ivan – 240/15; Fridrichová Miroslava – 273/15; Frona Bohumil 439/19; Frydrych Otakar Česťa – 26/7; Fuchs Alexandr ml. – o/23; Fuchs Alexandr – 363/13; Fuchsová Eliška Fela – o/23; Fuchsová Šárka – 364/13

Ge Evžen – 242/17; Gerbelová Alena – 95/3/†; Glombová (Cvachoušková) Jiřina – 191/1; Gotfrie (Gotfríd) Milan – o/6; Gottwald Jiří – 34/2; Gottwald Josef – 18/5; Grubauer Miroslav – 97/13; Grubauerová (Pfeiferová) Vladimíra – 246/13; Grubauerová Vlasta – 100/13; Grünerová Alena  Vařečka – o/15

Haas Antoním –o/8/†; Haas Karel – 27/8; Habrych Richard – 457/17; Häckl Tomáš – 40/3; Häcklová (Sturmová) Michaela – 56/1; Hadač Vladimír Bejby – o/17; Hádek Josef – 440/7; Hadravová Anna – 116/1; Halaška Ivan – 261/15; Halfar Jiří Myška – 148/6; Halovský Mirek Permon – 518/3; Hankus Radomír – 185/5; Hanušová Daniela – 251/17; Haušild Josef – 41/16; Havlíček Vladimír Red – 20/7; Havlík Petr – 119/2/†; Havlíková (Kulišová) Marta 71/2; Havránek Jan – 391/26/†; Havránek Josef Pes – 226/16; Havránek Petr  Havroš – 371/13; Havránková (Kovandová) Alexandra – 305/3; Havránková Emese – o/11; Heimrichová Radvana Ráďa – o/1; Hejda Stanislav – 28/1; Hejdová (Sýkorová) Milena – 72/1; Herle Vít – 415/9; Hladík Václav – 11/1; Hladík Pavel Kozlík – 194/10; Hladíková Zuzana – 105/10; Hlavatý Ladislav – o/15; Hnízdilová (Sosnová) Lenka – o/14; Hodál Peter – o/4; Holeček Luboš – o/9/†; Holík Václav – 338/1; Hollman František – 128/9; Holub Igor – 355/14; Holub Jaroslav Pták – 101/12; Holubová (Koubková) Bohumila – 188/12; Horák František – 239/7; Horák Zdeněk – 182/3; Hořejší (Soběslavská) Marcela – 94/3; Hořejší Marian – 96/3; Hořínek Leoš – 506/6; Hoza Miroslav Mirda – 285/3; Hrček Václav – 42/3; Hruda Ladislav – 146/3; Husa Karel – 205/14; Hybš Josef – 378/7; Hyksa Vlastimil – 470/7; Hysek Roman – o/23

Chadzitakos Goce 429/15; Charvát Tomáš – 236/5; Charvátová (Kotková) Helena – 263/5; Chlouba Jan – 247/13; Chloupek Radomír – 237/14; Chloupková Radka – o/14; Chodounský Pavel Smeták – 365/12; Chocholová Jitka – 227/14

Jančík Pavel – o/3; Janoušek Ivo – 198/16; Janů Luděk Sandy – 224/17; Jaroš Jiří – o/9; Javorská Pavla – 231/1; Jedlička Michal – 392/13; Jedličková (Běhalová) Marta Martina – 241/2; Jelínek Josef – 380/7; Jeníčková (Houdková) Blanka – 158/3; Jeřábek Jan – 299/13; Jeřábková Jana – 360/13; Jeřicha Antonín – 337/13; Ježek Bohumil Žán – 248/11; Ježková Kateřina – 249/11; Jindrová Olga – o/4; Jirásek Josef – 129/10; Jirava Petr Petrof – 306/3; Jiravová Čapková Andrea – 521/3; Jiravová Veronika – 394/20; Jirsa Josef Jimmy – 92/1; Jirsová (Pěnkavová) Jitka teta Kateřina – 123/5

Kadeřávková (Mudruňková) Miluše – 171/6; Karbašová (Badalcová) Eva Báďa – 36/1; Kardová Lenka – 362/16/†; Karlíková Miluše – 260 (č. má Brzák)/15; Kárová Hana – o/2; Kaufmanová Květa – 406/4; Kestřánková Helena Máma – 517/14; Kincl Luboš – 377/7; Klaška Antonín – o/7; Klatovská (Makovcová) Romana – 262/4; Klíma Jiří – 304/2; Klimszová (Hořejší) Jana – 153/11; Kobián Petr Koboš – 2/2; Kobiánová Miroslava – 339/2; Kocábek Zdeněk Zdenál – 455/17; Kocián Jan Kocka – 228/14/†; Kočovský Jiří Sandál – 176/16; Kohout Jaroslav Bohoušek – 166/16/†; Kohoutová (Ziková) Naděžda – 167/3; Koláček Jiří – o/5; Kolář Jaroslav – o/3; Kolingerová (Reichmanová, Zemaníková) Dagmar – 193/4;  Konopásek Jiří – 425/20; Kopecká Ladislava – o/2; Koryčánek Ladislav Šaman – 10/1; Kořínek Zdeněk – o/10; Kostlivý Přemysl – 211/9; Kostrba Jiří JiKo – 272/14; Košťál David 435/26; Kotas Jaroslav – o/9; Kotsch Jiří – 409/2; Kotschová Hana Kočka – 408/2; Koutská Irena – 524/14; Kovanda Bohuslav Bob – 250/7; Kovandová (Salingerová, Václavíková, Klečková) Olga – 131/11; Kozák Jaroslav – 38/7; Kozáková (Storzová) Olga – 213/7; Krajícová (Nekvasilová) Zuzana – 53/1; Krásničanová (Kvasnicová) Helena – 456/16; Kraus Karel – 114/1; Krchová Eva – 270/2; Kryštofová Zdenka – 307/6; Kříž Petr Hasič – 327/18; Kubát Tomáš – 147/12; Kubík Jan – 6/1; Kuchařová Sonja – 465/16; Kuklová (Papešová) Bohumila – 510/2; Kylar Jiří – o/1/†

Langer Jan – 199/16; Lanta Jan Gogo – 9/1/†; Lazar Josef – 22/11; Lebenhart Petr Petřík – 215/4; Lebenhartová (Hoznourková, Hůlková) Dagmar – 259/4; Ledvina Luděk – 426/16; Ledvinová Jarmila – 462/16; Leiss Tomáš – 387/3; Lhoták Jindřich Jouza – 383/17; Lid Václav – 54/9/†; Lindauer Ladislav – 63/5; Lindauer Miloslav – 8/5; Linhartová Jarmila – o/2; Lokajíček Tomáš – 509/2; Lomič Václav Vlk – o/4; Lomský Vladimír Bivoj – 174/11; Lozánová Dáša 449/26

Macák Josef Větrák – o/16/†; Macáková (Balcarová, Kočovská) Anna Anda – 175/16; Mahler Otakar – o/1; Machatová (Smetanová) Alena – o/2; Machleidtová Sylva – 361/3; Majer Vladimír Motor – 271/4; Malá (Jůnová) Marie – o/5/†; Malát Pavel – 140/11; Malý Přemysl Vasil – o/5; Maňák Jan – 375/17; Marek Karel – o/7/†; Mařík Jan Mařena – 130/11; Maříková (Venclíková) Zora – 121/2; Mastný Josef Pepino – o/18;  Matějka Jiří – 275/6; Matějková Irena – 381/7; Matulová Dagmar – 419/15; Melichar David Daf – 433/26; Melichar Josef – 343/2; Melicharová Helena – 342/2; Melichová Naďa – 516/8; Merfait Jaroslav – o/4; Mihulka Stanislav – 422/18; Michal Jiří – 437/18; Míka Pavel – o/10; Mikovcová (Fridrichová) Lenka – 399/20; Milec Vlastimil – 370/13; Mlejnková Marie –379/7; Mokrejš Jan – 51/T/†; Moravcová (Mášová) Monika – 411/16; Moravec Karel – 372/16; Mostecká Marcela – 318/7; Mostecký Vladimír – 319/7; Moureček Zdeněk – 424/20; Mráz Rudolf Mrazík – 461/16; Mrázková Irena – 255/4; Mudruňka Josef – 126/6/†; Musil Michal – 291/4; Musilová Věra – 423/4

Navrátil Jiří – 460/16; Navrátil Milan Mandelinka, Křižík – 73/5; Navrátil Petr – 179/6; Navrátilová (Rajnyšová) Alena Ajka – 170/6; Navrátilová (Klapková) Hana – 113/5; Nebesař Zdeněk – 420/15; Nečová (Mentbrgerová) Miroslava – 388/12; Němcová (Šolarová) Miroslava – 102/5; Němcová Veronika – 453/26; Němec Pavel  Dojčer – 432/26; Němec Petr – 103/5; Neuman Miloš – 459/14; Nevolová Dobromila Dina – 376/3; Nižňanský Hubert – o/4; Nosek Vladimír – 187/4; Nosek Zdeněk – 217/4/†; Novák Bedřich – o/1; Novák Jan – 1/1/†; Novák Miroslav Bocman – 30/1/†; Novák Miroslav – 127/6; Nováková (Palečková) Miroslava – 178/6

Obdržálek Karel – 189/2/†; Obdržálková Barbora – o/2; Oblonský Jiří – o/6; Obrhel Josef – 23/4; Onuška Ján – o/4; Oplatek František – o/9/†; Opltová Ilona Meryl – 520/21

Padevětová (Vochomůrková) Marie Křemílek – 37/3; Paleček Marek – 519/9; Pánek Michal – o/5; Panuška Miroslav – o/17; Panušková Yvetta – o/17; Papeš Milan – 511/2; Pařízek Luděk – 238/4; Pařízek Vlastimil Bundáš – 168/4; Pečinková Pavla Pépé – 216/1; Pejša Jan – 75/5/†; Pelc Josef – o/7/†; Pelich Jan – 328/8; Pelka Petr o/18; Pergler Ivan – 109/10; Perglerová (Hubálovská) Zuzana – 212/10; Peroutka Oldřich – 384/17; Peršínová (Vodehnalová) Jitka – 58/1; Peterka Antonín – 264/1; Petzold Jan Pecka – o/TOM; Píchová Hana – o/9; Pimper Michal Bača – o/18; Plavcová Hana 441/C; Pleskot Stanislav – 52/11; Podolák Miroslav – 19/6; Podolák Vít – 451/26; Podoláková (Šlapáková) Šárka – 144/6; Podrazil Roman – 252/15; Podrazilová Barbora 395/T; Podráská Alena – 514/14; Pochman Josef Tolja – 55/11; Pochtiol Jiří – o/10; Pokorný Pavel – o/3; Popel Jan  - 414/6/†; Posekaný Tomáš – 150/9; Pospíšil Michal – 254/8; Pošta Miloš – o/10; Potůčková Helena – 421/15; Potyšová Helena – 513/15; Prokeš Bořivoj – 162/10; Prokeš Miroslav – 183/C; Prchalová Ilona o/13; Prokešová (Žežulová, Jůzlová) Ivana Žížala – 222/16; Pudilová (Kopřivová, Záňová) Drahoslava – 256/17

Rábel Vladimír Béďa – o/7; Rác Josef – 430/15; Racek Miloš – o/10/†; Rada Jiří – 416/16 a 20; Reifová Hana – 438/19; Rejfíř Tomislav Tom – 67/11; Rejholcová Iva – 385/9/†; Rejsek Jiří – 265/16; Rež Štěpán – 186/16; Režná (Hlavatá) Kateřina – 526/20; Režný Michal – 527/20; Režová (Havlenová) Marcela – 219/3; Rindlerová Dagmar Dáda – 515/15; Rohovcová Jana – 267/4; Roith Vladimír – 369/14; Roithová (Staříková) Nataša – 281/4; Rosenauer Jan – 29/8; Rosenauerová (Ostrá, Tesařová) Alena – 177/16; Rosická (Holíková) Helena – 80/1; Rosický Antonín ToRo – 3/1; Rozsíval Martin 396/13; Rozsívalová Zdenka – 349/T; Rubková (Růžičková) Šárka – 233 a 401/16; Ryvolová Alexandra Wickie – 467/4; Ryvolová Karolína 468/4  
Řebíček Vojtěch – 397/T; Řehák Michal – 502/20; Řehák Petr Řezák – 366/12; Řehák Václav – 501/20; Řeháková Hana – 386/12; Řezníčková Milena – 458/4/†

Saida Tomáš – 253/17; Salinger Ivan – 195/11; Schmarczová Jindřiška – 428/15; Schramm Roman – 220/4; Schůt Miroslav – 172/8; Schwertner Mikuláš Miki – o/4; Sierocziński-Vaněk Jan – o/26;  Skala Petr – 374/9; Sklenářová Magda – 504/12; Slavíček Jan – 204/9; Slavíčková (Heřmanová) Alena – 203/9; Snop Pavel – 43/3; Snopová (Wagnerová) Jana – 122/1; Socha Pavel – 12/2/†; Souček Tomáš 398/T; Součková (Čapková) Magdaléna – 90/1; Josef Soukup 0/6; Spudich Miloslav – 69/12/†; Stárka Miroslav Táta – 4/1/†; Stárková (Trubačová) Kateřina – o/13; Steinerová Marie – 413/2; Stejskal Pavel o/T/†; Straka Vratislav – 115/12; Straník Květoslav – 173/3; Straník Zbyněk – 110/3; Straníková (Valentová) Hana – 77/3; Stránský Pavel – 161 a 235/2; Straširipka Jiří – 160/8; Stříhavka Jakub – o/TOM; Stříhavka Tomáš – o/TOM; Stříhavka Zdeněk – 276/3; Stuchlíková (Volfová) Markéta – 202/T; Stulík Pavel – 117/1; Stulík Petr – 111/1; Stulíková (Dušková) Ivana – 118/1; Stulíková (Hercitová) Marie – 112/1; Sucharda Petr – o/12; Suchomel Jan – o/11; Suchomelová Růžena – o/11; Svatý Miloš – 266/16; Svěchota Albert – 447/12; Svoboda Jan – 39/7; Svobodová Valečková Věra – 311/1; Sýkora Jaroslav Dědek – 106/4; Sýkora Josef – 15/5  

Šafránek Antonín – 303/4; Šafránek Robert o/15; Šebesta František – 190/15; Šelelyo Pavel Šelík – 200/16; Šelelyo Petr Šelík – 201/16; Šelelyová (Šimková) Alena – 234/16; Šetina Vít Kůň – 50/15; Šídlo Ladislav – 60/T; Šilhán Jindřich Henry – 522/21; Šíma Jan – o/4; Šimková (Podoláková) Kateřina Kachna – 450/26; Šimůnek Ivan Šíma – 292/4; Šimůnek Ondřej Šimon – o/26; Šimůnková (Feiferová) Zuzana – 181/4; Šimůnková (Hatašová) Erika – 531/26; Šindlerová (Kubátová) Marie – 208/3; Široký Petr Pitris – 206/2; Šišma Jaromír – 21/6; Šíma Jan o/4; Škvor Jiří Knírač – 87/4; Šlancová (Kunzová, Živná) Jiřina – o/4;  Šlemr Jiří Můra – 192/4; Šmahová (Kubíková) Eva – 14/1; Šmejc Pavel – 124/5; Šmejcová (Šidlíková) Irena – 125/5; Šmíd Bohumil Bob – 268/15; Šmídová (Nejedlá) Ilona – 209/1; Šnajdr Miloslav – 135/15; Špelda Josef – 207/7; Štolle Petr – 65/T; Šulc Petr – 136/15; Švach Ivan Ištván – 295/13; Švach Martin Márvn – o/23; Švach Štěpán Stýf – o/23; Švácha Jiří – 66/11; Švestková (Vohnoutová) Eva – 169/8 

Talich Stanislav – 138/4; Tamchyna Petr – 145/1/†; Temml Petr – 89/1; Tichý Milan – 57/14; Tlučhoř Drahoslav Drahoš – 104/5/†; Tlučhoř Miloš Miky – 163/5; Tomiška Václav – 13/1; Toufar Jan o/10; Touška Ivan – o/7; Tříska Jaroslav – 88/2; Ťupová (Vaňourková) Vlasta – 33/1;  Tušl Luboš – 184/6; Tykol Antonín 407/2/VHT

Urban Miloslav Hugo – 164/5; Uždilová Bedřiška – 471/15    

Vacek Jaroslav – o/3; Václ Petr – o/10; Valda Jiří ml. – 431/26; Valda Jiří st. – 141/11; Valdová (Šindelářová) Sonja – 142/11; Valíček Michal Mišák – 507/13; Valina Pavel o/12; Valterová Ludmila – 463/15; Vaněk Jaroslav Šlehačka – 442/T; Vaněk Milan Tlustej – 44/12; Vaňková (Chmelová) Květoslava – 159/T; Varcl Ladislav – o/10; Václavíková 131/T; Vašicová Soňa – 443/17; Vávra Jan Křitel – o/14; Vavřička Zdeněk – o/6; Velíšek Ivan Johny – 32/10; Veselská (Veselá) Olga – 232/1; Veselý Neckář Jan Jiří – 223 a 444/4; Veselý Václav – 257/1; Větrovec Zdeněk Somrák – 282/14; Vilim Pavel – 368 a 427/6; Vitha František Frank – 523/15; Vítková Hana – 196/14; Vítová Věra – 137/2; Vlach Josef Jóžin – 225/4; Vlachová Dagmar – o/4; Vlachová Petra 448/26; Vlasáková Miloslava – o/16; Vlnasová (Faberová) Ivana – 133/16; Vodrážka Karel Čárli – 59/3; Vodrážková (Malečková) Zuzana – 76/3; Vojtěch Petr – 405/15; Volfíková Helena – 403/13; Vorlová Jana JaVor – 412/14; Vrabec Ladislav Pitrejs – 172/3; Vyšohlíd Václav – 5/3     

Walter Jan – 503/3; Warausová (Peřinová) Jitka – 218/1

Zadníček Petr – 367/3; Zadníčková Milana – 332/3; Zambržickij Světoslav – 93/6; Zeman Karel – o/3; Zeman Jan – o/10; Zemanová Martina 446/26; Zikuda Miloš Drobeček – 469/8; Zvolský Pavel – o/2;  Zykán Václav – 68/4

Žežula Vít – 221/16; Žežulová Jaroslava – 441/8

Čísla odznaků, ke kterým nejsou přiřazena jména

62, 79, 82, 83 - vadný, 98, 99, 143 - vadný, 277, 278, 279, 280, 284, 286, 287, 288, 289, 290, 293, 294, 296, 297, 298, 300, 302, 303, 308, 309, 310, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 329, 330, 331, 333, 334, 335, 336, 340, 341, 344, 345, 346, 347, 348, 350, 351, 352, 353, 354, 356, 357, 358, 359, 367, 368, 373, 374, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 385, 387, 388, 389, 390, 391, 395, 396, 397, 398, 402, 404, 406, 407, 409, 415, 418, 425, 429, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 442, 444, 446, 448, 449, 451, 452, 454, 457, 458, 464, 468, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 209, 517, 518, 520, 522.


Podrobný seznam členů TAKu
                                 « nahoru

design © corwin 2001; spravce www@takpraha.cz