Provoz na táboře zahájen a máme nová kamna
Provoz na táboře zahájen. Ještě před týdnem dostal tábor nová kamna – krásná. (Fotodokumentace stavby viz
Hlídací parta táborových vysloužilců zamáčkla slzu v oku při vzpomínce na to, co vše jsme užili s předchozími kamny, a těší se až provede slavnostní zážeh v těch nových, která zatím prosychají a zrají. Možná při tom i zvoláme „táhněte“. Pepo Havránku, já bych se toho nebál.
Petr Řehák Řezák T12
