47. LPTH Soběslav 19.-21.6.2026
Letošní Pantakovky máme úspěšně za sebou, bohužel se neobešly bez zranění, ale přežili jsme všichni.
Ty letošní trhly rekord v délce přihlašování, v tomto trendu již nehodláme pokračovat.
Pravděpodobně byly i nejteplejší, co se teploty vzduchu týče.
Velká tělocvična má nový povrch.
V bufetu se nově podával Aperol a avokádový toustík.
Zúčastnilo se více než 120 účastníků.
I letos jsem měla slzu v oku při zahájení, že jste zase přijeli. Další slza přichází v sobotu při víceboji, jak se do disciplín zapojujete napříč věkem, ale s obrovským nasazením! A třetí slza přišla při závěrečných žížaličkách. Tak zase za rok.
