AkceČlánky akceFotogalerieStalo seStalo se 2026

37. Vítání léta ve Vojanových sadech

Vážení,

moc bych chtěl všem, kteří přišli do Vojanek.
Moc jsem byl nadšen perfektním ustrojením dam.

Dál jsem letos nemusel hulákat na zúčastněné aby opustili sady protože mám ve smlouvě, že o půlnoci bude konec akce. Skutečně se po půlnoci všichni rozešli a já mohl v 0:30 zavírat. Děkuji.

Víte, že jsme se sešli už 37x ??? Jako informaci uvádím, že po zaplacení režie zbyde ještě něco peněz na podporu rozhledny BOJKA v Železných horách tak, jak jsme se rozhodli v roce 2006.
Děkuji – Mirda Hoza, T3

Milý TAKu  a spolupahatelům DĚKUJI za včerejší další společnou akci“ Vítání léta “ ve Vojankách…..
Síla zážitku je podpořena společnou fotografií, která citově graduje naše společenství……
neckář/4/

Ahoj,
pokud jste nebyli na Vítání léta či vám tam unikla ta historická událost, tak vězte, že vodník Můra po asi 30 letech předal funkci i své místo v rybníčku svému nástupci, kterým je jeho vnuk. IFri (T15)


Fotografie různých autorů TAKových