Letní dvojboj
PanTAKovky a Vítání léta je letní dvojboj, který pravidelně zahušťuje šílené dění konce školního roku. Letos tomu nebylo jinak a ten kontrast mě znovu rozesmál. A trochu dojal.
Ještě o víkendu jsme se společně potili na sportovním stadionu v Soběslavi u míčovek i atletických disciplín, soutěžili v pití piva na čas a dva dny na to jsme se potkali v kloboucích a společenském oděvu a se skleničkou vína jsme vedli řeči o životě.
Hrozně mě baví ta rozmanitost aktivit, které TAKové společenství provozuje a jak se ve všech těch polohách cítíme “doma”. A také potkáváme napříč už třemi generacemi. Na Vítání léta mě rodiče brávali od malička a věřím, že tady začala má láska ke kloboukům. Stejně tak do Vojanek beru od malička svoje děti a hrozně mě těší, že i pro ně je to akce, která je “jasná”. Výběr outfitu (teď už často i z mého šatníku) je oblíbená kratochvíle mých dcer a jsem pyšná, že ani patnáctiletému synovi (i díky Vojankám) kolbouk, košile a motýlek není cizí.
Takže díky za léta krásných setkání se skvělou atmosférou!
Káča Režná T20
